sklep sportowy sport internetowy latające dyski aerobie frisbee odchudzanie zdrowie ruch aktywność deskorolka ringo underground gwarancja radość ultimate frisbee piłka nożna sklepy internetowe zabawki bumerang talerz zabawa rolki dzieci rower zośka sklep sportowy, sklep internetowy, sportowe, latające dyski, aerobie, frisbee, sport, zlotych, zdrowie, ruch, aktywność, zakupy, zlotych, turystyczny, turystyka, cena, niskie, cene, ceny netto, gwarancja, zadowolenie, czas, ultimate frisbee, zdrowie, ruch, aktywność, system, bumerang, sklepy, internetowe, zakupy, zabawki, pies, sklepu, sprzedaż, zabawa, latające obiekty, sporty, sportowy, sportowe, piłka, football, cena, frisbee dog, aerobie superdisc, bumerang, dogobie, orbiter, football, squidge disc, aktywny tryb życia, ringi, ring, słynny, aktywność fizyczna, sklep internetowy, polski, polsce, wersja, polska, sklep sportowy, talerze latające, dla dzieci, sport, aerobie, sklepu, rzucanie, superflight inc, cool, superflight, alan adler, aerodynamics, frisbee, aeronautical engineering, flying tests, squidgie, orbiter, aerospin, dogobie, www, flying, dla psa, flying disc, flying ring, frisbee, kid toy, flying toy, latające zabawki, ultra, boomerang, football flyers, outdoor, recreation, sklep, sport, fun game,outdoor recreation, made in usa

SPORTOWY SKLEP INTERNETOWY
'LATAJĄCE OBIEKTY'


HOME  
SKLEP  
AERONEWS  
SZUKAJ W SERWISIE  
Księga gości AEROBOOK  
KONKURSY & PROMOCJE  
POLITYKA PRYWATNOŚCI  
MAPA SERWISU  
KONTAKT  
LINKI  
Sportowy Sklep Internetowy - 100% Twojego zadowolenia lub zwrot pieniędzy
Sportowy Sklep Internetowy - Aerobie/frisbee - aktywność, zdrowie i ruch na powietrzu

Dlaczego nie zarazić się FRISBEE i AEROBIE?

OBEJRZYJ FILM O AEROBIE PRO
|Oglądaj |  |Zapisz na dysk |


Zabawa, ruch, aktywność. Coś nowego i wciągającego. Kiedy w Twoim życiu brakuje właśnie czegoś takiego, szukasz nowych doznań i nie boisz się zmęczenia i dobrej zabawy... FRISBEE jest rozwiązaniem!

FRISBEE to nowa sportowa moda na aktywność i ruch na świeżym powietrzu. Od trzech lat latające obiekty Aerobie i frisbee są obecne w Polsce. I z roku na rok przybywa zapalonych graczy. Coraz więcej spotyka się zarażonych Frisbee i uzależnionych od dobrej pogody, kawałka zieleni lub plaży i od plastikowego talerzyka, czy też krążka.

Takie połączenie zależności, to po prostu świetna zabawa dla lubiących mocne wrażenia i niczym nie ograniczoną wolność latania.

Sportowy Sklep Internetowy - Aerobie/frisbee - aktywność, zdrowie i ruch na powietrzu Sportowy Sklep Internetowy - Aerobie/frisbee - aktywność, zdrowie i ruch na powietrzu Sportowy Sklep Internetowy - Aerobie/frisbee - aktywność, zdrowie i ruch na powietrzu


...AEROBIE, FRISBEE - MODNE I ORYGINALNE?

Na plaże i do parku, oprócz przyjaciół, dziewczyny lub chłopaka obowiązkowo zabiera się teraz frisbee. Nie ma nic lepszego od świetnej zabawy! Frisbee i Aerobie to najchętniej wybierany sprzęt sportowy na plaże, na wakacje i do parku.

'Wow, ale to lata!!! (...) nie spodziewałem się, że przy takim lekkim rzucie Aerobie Pro lata tak daleko.' - Jakub o Aerobie Pro

Zastanawiasz się może dlaczego media coraz częściej pokazują latające dyski? Ponieważ to trafia do młodych i aktywnych ludzi. Oni wiedzą, co jest dobrą i znaną na całym świecie zabawą. W naszym kraju dopiero teraz zaczyna się rozprzeszczeniać ta choroba, która nazywa się FRISBEE.

Sportowy Sklep Internetowy - Aerobie/frisbee - aktywność, zdrowie i ruch na powietrzu Sportowy Sklep Internetowy - Aerobie/frisbee - aktywność, zdrowie i ruch na powietrzu Sportowy Sklep Internetowy - Aerobie/frisbee - aktywność, zdrowie i ruch na powietrzu

Nie zastanawiaj się - dołącz do NAS! I nie martw się o jakość, bo tutaj dostajesz to, co najlepsze wśród wszystkich dysków na świecie!

STAWIAM NA JAKOŚĆ

Dokonałem dla Ciebie wyboru spośród wielu producentów latających obiektów z całego świata. Wybór padł na kilka czołowych firm ze Stanów Zjednoczonych.

Dlaczego USA?
To właśnie w Stanach powstał pierwszy model frisbee i to właśnie tam kupuje się najwięcej dysków. To kolebka tego sportu. Frisbee, Aerobie jest znane od wielu lat. I już od dawna na czoło wysunęło się kilka najlepszych firm.

Aerobie Inc. - producent najlepiej i najdalej latających obiektów na świecie. Leader wśród dysków rekreacyjnych. Producent Aerobie Pro - przedmiotu, który przeleciał 406 metrów.

Aerobie Pro Aerobie Pro - latający ring, najdalej rzucony przez człowieka przedmiot - rekord Guinessa - 406 metrów! Aerobie Superdisc Ultra Aerobie Superdisc Ultra - 'Zeppelin' - większa wersja Superdisc, lata jeszcze dalej. Pływa w wodzie

Discraft - producent klasycznych i najchętniej kupowanych dysków frisbee świecie. Modele znane od lat 80-tych. Używane przez mistrzów freestyle frisbee oraz aprobowane przez stowarzyszenie graczy Ultimate Frisbee - Ultimate Players Association.

Discraft Ultra Star Discraft Ultra Star - uznany na całym świecie, najchętniej kupowany dysk ultimate frisbee. Discraft Sky Styler Discraft Sky Styler - najlepszy freestyle frisbee - najchętniej wybierany przez mistrzów freestyleu. Kontrolowana waga 160g.

Wham-o Frisbee - producent oryginalnych i klasycznych frisbee. Jedyna firma, która może używać nazwy frisbee na swoich dyskach. Pierwsze frisbee powstało właśnie w Wham-o. Leader wśród producentów dysków do Ultiamte i freestyle na równi z firmą Discraft.

Wham-o Frisbee ALL SPORT Wham-o Frisbee ALL SPORT - uniwersalny, oryginalny dysk frisbee. Waga kontrolowana 140 gram - dzięki temu nadaje się i do gry rekreacyjnej i do ultimate frisbee. Wham-o Frisbee ULTIMATE Wham-o Frisbee ULTIMATE - najpopularniejszy, oryginalny dysk frisbee do gry Ultimate. Waga kontrolowana 175 gram.

FRISBEE DLA TWOJEGO PIESKA?!
Świetna zabawa i ruch dla Ciebie i Twojego psa - Frisbee Dog!

Hyperflite - producent najlepszych na świecie dysków frisbee dla psów. Teraz spacer z psem to będzie prawdziwa zabawa, na którą Ty też będziesz czekać!

Aerobie Pro  K10 Hyperflite Jawz - frisbee do zabawy z psem. Wykonany ze specjalnego materiału odpornego na przegryzienie. Ultra wytrzymały dysk dla Twojego pieska. Aerobie Sprint  K10 Hyperflite Soflite - miękki i giętki dysk typu frisbee. Szczególnie zalecany dla młodych lub dopiero uczących się łapania frisbee psów.

Przede wszystkim najwyższa jakość oferowanych artykułów, tak aby zaspokoić Twoje najbardziej wyszukane oczekiwania - to znajdziesz w sklepie Latające Obiekty.

ZAKUPY BEZ RYZYKA
100% TWOJEGO ZADOWOLENIA LUB ZWROT PIENIĘDZY

Jeżeli nie będziesz zadowolona/y z zakupionego produktu Aerobie, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań w 100% lub z innego powodu nie chcesz go mieć - możesz go zwrócić wysyłając na adres sklepu w ciągu 14 dni od daty wysyłki. Sklep daję gwarancję zwrotu kosztów zakupu. Pieniądze są wysyłane tylko, jako przelew na konto bankowe Klienta.

ZAMÓW TERAZ

|Sklep Latające Obiekty|


Latające Obiekty
Sebastian Załęcki
ul. Józefitów 19b/4
30-045 Kraków
REGON: 356721070

Wykorzystywanie jakichkolwiek materiałów zamieszczonych w serwisie, bez zgody autora, surowo zabronioneInternetowy sklep sportowy 'Latające Obiekty' jest dystrubutorem produktów firmy Wham-o frisbee.

# REKLAMA #
To jest miejsce na Twoją reklamę

::projekt , 2003