sklep sportowy sport internetowy latające dyski aerobie frisbee odchudzanie zdrowie ruch aktywność deskorolka ringo underground gwarancja radość ultimate frisbee piłka nożna sklepy internetowe zabawki bumerang talerz zabawa rolki dzieci rower zośka sklep sportowy, sklep internetowy, sportowe, latające dyski, aerobie, frisbee, sport, zlotych, zdrowie, ruch, aktywność, zakupy, zlotych, turystyczny, turystyka, cena, niskie, cene, ceny netto, gwarancja, zadowolenie, czas, ultimate frisbee, zdrowie, ruch, aktywność, system, bumerang, sklepy, internetowe, zakupy, zabawki, pies, sklepu, sprzedaż, zabawa, latające obiekty, sporty, sportowy, sportowe, piłka, football, cena, frisbee dog, aerobie superdisc, bumerang, dogobie, orbiter, football, squidge disc, aktywny tryb życia, ringi, ring, słynny, aktywność fizyczna, sklep internetowy, polski, polsce, wersja, polska, sklep sportowy, talerze latające, dla dzieci, sport, aerobie, sklepu, rzucanie, superflight inc, cool, superflight, alan adler, aerodynamics, frisbee, aeronautical engineering, flying tests, squidgie, orbiter, aerospin, dogobie, www, flying, dla psa, flying disc, flying ring, frisbee, kid toy, flying toy, latające zabawki, ultra, boomerang, football flyers, outdoor, recreation, sklep, sport, fun game,outdoor recreation, made in usa

SPORTOWY SKLEP INTERNETOWY
'LATAJĄCE OBIEKTY'

AERONEWS

Latające Obiekty sponsorem Pit Bull Show

Sklep Sportowy Latające Obiekty Sponsorem Pit Bull Show W dniach 30.04 - 01.05.2005 roku na terenie ośrodka „Nad Zalewem” w Wasilkowie k/Białegostoku odbędzie się impreza kynologiczna pod nazwą „Pit Bull Show – Białystok 2005”. Zawody w Białymstoku są imprezą otwierającą sezon startowy psów rasy American Pit Bull Terrier i American Staffordshire Terrier. Jest to pierwsza tego typu impreza organizowana w naszym regionie.

Współzawodnictwo obejmuje następujące dyscypliny:

  • weight pulling ( przeciąganie ciężarów przez psy );
  • weight pull sprint ( przeciąganie roweru 3-kołowego na czas)
  • high jump ( dyscyplina polega na uchwyceniu jak najwyżej wiszącego gryzaka)
  • przeciąganie liny

Każda z wymienionych konkurencji ma charakter bardzo widowiskowy, atrakcyjny nie tylko dla zawodników ale i publiczności, której liczba z imprezy na imprezę znacząco rośnie z uwagi na popularność tych ras i spektakularność zawodów.

Przyłączyliśmy się do tej imprezy i sponsorujemy nagrody dla najlepszych. Nagrodami są oczywiści dyski frisbee K10 Hyperflite Jawz! Czyli najmocniejsze frisbee na świecie.

Komentarze (0)

Freestyle Frisbee - też możesz to umieć!

Freestyle Frisbee DVD Tak, tak freestyle frisbee jest w zasięgu Twojej ręki! To dzięki znakomitemu filmowi szkoleniowemu "Secrets of Pro Disc Freestyle", który jest dołączony do dysku Wham-o Freestyle.
Teraz możesz poglądnąć, jak to się robi i samemu spróbować. Oglądałem film i uważam, że lepiej nie można było tego pokazać. Wszystko krok po kroku z bardzo prostym komentarzem w języku angielskim, ale nawet nie znając angielskiego można się domyśleć o co chodzi.
Zobacz fragment lekcji: Nail Delay - czyli kręcenie dysku na palcu.

Jest tego 50 minut - podstawy i techniki. Polecam serdecznie - to prawdziwe kompendium wiedzy dla każdego miłośnika freestyle frisbee.

Komentarze (0)

Wham-o już dostępne!

Wham-o Freestyle Frisbee

No i udało się! Na nowy sezon zupełnie nowe modele od producenta oryginalnych frisbee. Asortyment sklepu powiększa się i w tym momencie możesz kupić już wszystkie najlepsze dyski do Ultimate Frisbee i Freestyle Frisbee.

Oprócz tego i dla mnie i dla Ciebie wielka niespodzianka. Do dysku Freestyle Frisbee Wham-o dołączyło znakomity film "Secrets of Pro Disc Freestyle", czyli najlepszy sposob na poznanie i nauczenie sie sztuczek freestyleowych. smile

Mam nadzieję, że takich miłych niespodzianek będę miał dla Ciebie jeszcze więcej. wink

Troszkę zmieniły się kolory, ale z tego co się orientuje to Wham-o lubi wypuszczać różne nadruki na dyskach. Dzięki temu ten sam model dysku może zupełnie inaczej wyglądać. Już widziałem inne modele Ultimate Frisbee oraz Classic Pro.

Komentarze (0)

Oryginalne FRISBEE firmy Wham-o - JUŻ WKRÓTCE

Wham-o Frisbee PRO CLASSIC No i się udało. Już pod koniec kwietnia w sklepie pojawią się oryginalne frisbee firmy Wham-o. Znawcom tematu nie trzeba przypominać, że tylko te modele mogą się naprawdę nazywać frisbee. Wham-o posiada wyłączność na nazwę frisbee - zresztą nie bez powodu. To właśnie oni stworzyli pierwsze dyski frisbee.

Komentarze (0) więcej

Nowe modele frisbee z Discrata!

Na otwarcie sezonu 2005 do sklepu trafiły nowe modele legendarnego frisbee Ultra-Star™. Są to świecący w ciemności NITE-GLO, Purple Pearl - perłowy, ekskluzywny model i kolor oraz totalny odlot frisbee z brokatem smile smile smile - Blue Sparkle.

Dla wszystkich, którzy chcą się jeszcze bardziej wyróżniać - to idelna sprawa.

Obecnie w sklepie można zamówić wszystkie kolory z oferty Discraft frisbee (oprócz wersji UV, chyba, że będzie zainteresowanie smile). Oto "próbnik kolorów" Ultra-Star™:A dlaczego Ultra-Star™ to legendarny dysk? Otóż pierwszy model powstał w 1981 roku!
Oficjalna prezentacja miała miejsce latem tego roku na zawodach na Uniwersytecie Stanu Michigan w Stanach Zjednoczonych oczywiście.wassat
W następnych latach coraz więcej drużyn używało z powodzeniem Ultra Star 175-gramowego Ultra-Star™. A w 1991 roku Ultra-Star™ został wybrany jako oficjalny dysk mistrzostw (U.P.A.) ULTIMATE PLAYERS ASSOCIATION.
Komentarze (0)

wstecz 1 2 3 4 5 6 dalej


:AERONEWS


CO Z TYMI DATAMI?
30 Mar 2004 
 
::projekt , 2003